سقزکالا با چشم انداز صرفه جویی حداکثری در زمان و هزینه هموطنان عزیز، توسعه بازار های مرزی و همچنین تکیه بر تولیدات ملی اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی خود کرده‌است. فروشگاه اینترنتی سقزکالا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. حفظ امنیت و حریم شخصی مشتریان از مهم ترین چالش پیش‌روی سقزکالا است و با علم به این موضوع متعد است کمال تلاشش را در جهت تامین امنیت اطلاعاتی که برای خرید، ثبت نظر و استفاده از دیگر امکانات وب سایت از کاربران درخواست می کند، انجام دهد تا بتواند خدماتی امن و مطمئن و درخور را به کاربران ارائه نماید.

فروشگاه اینترنتی سقزکالا اطلاعاتی از قبیل IP و کوکی کاربران را نیز جهت ارائه خدماتی شخصی سازی شده و شایسته تر به مشتریان نگهداری خواهدکرد. برای پردازش و ارسال سفارشات، اطلاعاتی مانند  نام، آدرس، شماره تلفن، کدپستی و ایمیل مورد نیاز است که سقزکالا متعد به حفظ امنیت کلیه این اطلاعات است. از آنجا که کلیه فعالیت‌های سقزکالا قانونی و طبق قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد  همرا با ارسال کالا، فاکتور رسمی صادر شده و ارسال میگردد.

پس از ثبت سفارش در سقزکالا جزئیات خرید برای خریدار تنها از طریق ایمیل ارسال می‌شود. همچنین شماره تماس و ایمیل سقزکالا به ترتیب 087-36210089 و info@saghezkala.ir  می باشد. بنابراین از اعتماد به هر گونه شماره و یا ایمیل دیگری که با نام سقزکالا برایتان ارسال می‌شود خودداری نمایید.

برای رهگیری سفارشتان نیز شماره سفارش و ایمیلی که در هنگام ثبت سفارش وارد کردید را در قسمت پیگیری سفارشات وارد کنید. تخفیف‌های ویژه و کدهای تخفیف فقط از طریق ایمیل اطلاع رسانی می گردد و در صورت هرگونه پرسش، انتقاد، پیشنهاد و یا درخواست خود را از طریق پشتیبانی آنلاین وبسایت(پایین سمت راستImage result for raychat icon)، تلفنی و یا از طریق ایمیل با ما به اشتراک بگذارید.

فروشگاه انلاین سقز کالا

نماد اعتماد الکترونیک

نماد ساماندهی وزارت ارشاد