چرا از فروشگاه های اینترنتی استفاده کنیم؟

مقدمه

گسترش و توسعه اینترنت تقیربا دسترسی به همه چیز را سریع و آسان کرده است. فروشگاه های تامین کالا نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در حال حاضر امکان خرید اینترنتی تقریبا هرنوع کالایی وجود دارد. در مقاله ای جداگانه از سقزبلاگ به توضیح مفصل در خصوص مزیت های خرید اینترنتی نسبت به خرید به روش سنتی خواهیم پرداخت اما اکنون به تعدادی از این ویژگی ها اشاره میکنیم.

فهرست مطالب

قیمت خرید ارزان تر

از آن جهت که فروشگاه های اینترنتی با حذف هزینه های سربار مانند خرید و اجاره مغازه، دکوراسیون، قبوض خدماتی، هزینه ناشی از استهلاک کالاها و همچنین با کاهش هزینه های پرسنلی، هزینه حمل و نقل کالا از مبدا ها و مقصدهای مختلف و تعداد واسطه های درگیر در زنجیره تامین کالا قیمت تمام شده کالای ارزانتری را به شما پیشنهاد خواهد کرد. در واقع شما با بهره گیری از فروشگاه های اینترنتی پول کمتری بابت کالای مورد نیازتان پرداخت خواهید کرد.

همیشه، همه جا، همراه شما

فروشگاه اینترنتی هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد، مشتریان در هر لحظه و در هرجایی که باشند با دسترسی به آدرس اینترنتی فروشگاه میتوانند محصول خود را انتخاب نموده و خریداری کنند. در دنیای پر مشغله امروز این یک مزیت بالقوه محسوب میشود!

انتخاب، بررسی و مقایسه

به جرئت میتوان گفت در فروشگاه های سنتی به علت محدودیت وقت پرسنل فروش و ماهیت انسانی آنها، هیچگاه امکالن بررسی تمام ویژگی های کالای مدنظر شما و مقایسه آن با سایر کالاهای مشابه وجود ندارد. حتی اگر این امر برای یک فروشگاه مقدور باشد مقایسه و بررسی کالا های مشابه در چندین فروشگاه، همه باهم کاملا غیر ممکن است. اما بعلت ماهیت رباتی فروشگاه های اینترنتی شما میتواند تمام جزئیات هرچند کالایی که بخواهید را یه راحتی با هم مقایسه کنید. این یعنی انتخاب درست تر بر مبنای آگاهی کامل تر!

دیدگاه‌ها ۰

*
*